Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego - 24.03.2017

To szczególny dzień dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, podczas którego przedstawiona zostanie bogata oferta dydaktyczna na rok 2017/2018.

Na każde pytanie dotyczące studiowania odpowiedzą obecni na wydarzeniu studenci reprezentujący wydziały UJ, różne kierunki studiów, koła studenckie oraz wykładowcy i pracownicy Działu Rekrutacji na Studia.

Wydarzenie na terenie budynku Wydziału ZiKS

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty Instytutu Kultury w ramach Dnia Otwartego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przewidujemy:

• oprowadzanie po Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Instytucie Kultury, w którym znajduje się Galeria Plakatu Krzysztofa Dydo;
  • prezentację festiwalu Polikultura;
  • konkurs z nagrodami.

Podczas wydarzenia studenci Instytutu Kultury odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące studiów w IK oraz przebiegu rekrutacji.

Szukajcie Instytutu Kultury:

Serdecznie zapraszamy!